تبلیغات
رضا رفسنجان - چطور میتوانیم حافظه تلفن همراه و تبلت را افزایش دهیم ؟

رضا رفسنجان

منبع: دریچه در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید. گوشی کابل‌های OTG معمولا یک کابل ساده با دو سر USB هستند. یکی از این سر‌ها Micro USB است تا به دستگاه اندرویدی متصل شود و سر دیگر،یک USB است تا بتوانید فلش، صفحه‌کلید یا ماوس را به آن متصل کنید. در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید، مشروط به اینکه دستگاه USB

در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید.
چطور میتوانیم حافظه تلفن همراه و تبلت را افزایش دهیم ؟

گوشی

کابل‌های OTG معمولا یک کابل ساده با دو سر USB هستند. یکی از این سر‌ها Micro USB است تا به دستگاه اندرویدی متصل شود و سر دیگر،یک USB است تا بتوانید فلش، صفحه‌کلید یا ماوس را به آن متصل کنید. در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید، مشروط به اینکه دستگاه USB شما به درایور خاصی نیازمند نباشد و دستگاه اندرویدی شما بتواند به عنوان یک دستگاه Generic و شناخته شده با آن کار کند. در این زمینه کار با حافظه‌های فلش تقریبا همیشه مقدور و بسیار آسان است. بعد از تهیه کابل OTG به یک حافظه فلش نیازمند خواهید بود! بعد از اتصال کابل OTG به دستگاه اندرویدی و سپس اتصال USB به آن، معمولا فرآیند سوار شدن و راه‌اندازی حافظه فلش به صورت خودکار آغاز و اجرا می‌شود اما لزوما نه همیشه. بیشتر دستگاه‌های آندرویدی از فرمت FAT۳۲ پشتیبانی می‌کنند، اگر چه ممکن است برخی از آن‌ها نیز NTFS را به خوبی بشناسند اما برای اینکه نتیجه مطمئنی داشته باشید، بهتر است حافظه فلش به شکل FAT۳۲ فرمت شده باشد. بعد از این کار می‌توانید از طریق منوی دستگاه اندرویدی دستگـاه خـود بـه بخش Storage مراجعه کرده و از بارگذاری کامـل حافظـه فلـش اطمینان پیدا کنید. بسیاری از نرم‌افزارهای مدیریت فایل در اندروید از ES File Explorer می‌توانند فایل‌های موجود در حافظه فلش شما را رصد کرده و از روی آن‌ها کپی کرده و یا فایل‌های جدیدی به آن‌ها بیفزایند. بهتر است فرآیند اتصال حافظه فلش به دستگاه اندرویدی در شرایط ثابت انجام گیرد، چرا که پورت‌های اتصال USB حساس هستند و جا‌به‌جایی ممکن است به قطع شدن کابل یا آسیب دیدگی پورت‌های فیزیکی دستگاه منتهی شود.

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع: دریچه

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :